Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı?

Kızlık Zarı Dikimi Yaptırdığım Anlaşılır mı?

Kızlık zarı dikimi mutlaka steril koşullar altında tecrübeli hekimler tarafından yapılmalıdır. Dışarıdan bakıldığında görülemeyen bir işlem olduğu için üçüncü kişilerin bu operasyonu yaptırdığınızı anlaması mümkün değildir. Fakat tecrübeli ve uzman bir hekim muayene sırasında bu işlemin gerçekleştiğini anlayabilir.

Kızlık Zarı Dikimi Muayenede Anlaşılır mı?

Alanında uzman ve bu konuda tecrübeli hekimler tarafından gerçekleştirilen muayenelerde kızlık zarı dikimi yaptırdığınız anlaşılabilir. Fakat bu kişiler dışında hiç kimsenin kızlık zarı dikimi Ankara yaptırdığınızı anlaması söz konusu değildir.

Kızlık zarı dikimi yukarıda belirttiğimiz durumlar haricinde muayene sırasında anlaşılmaz, ultrasonda gözükmez ya da doğumda anlaşılmaz. Arkasında iz bırakan bir cerrahi müdahale değildir. Kızlık zarı dikimi henüz yeni yapılmışsa ve jinekolojik muayene sırasında farkedilirse bile 18 yaşını doldurmuş bireylerin muayene sonucu sadece bu kişilerin kendisiyle paylaşılır.

Kızlık Zarı Dikimi İlişkide Anlaşılır mı?

Kızlık zarı dikimi uygun koşullar altında profesyonel bir hekim tarafından gerçekleştirilmişse ve işlemi yaptıran kişi, işlem sonrasında hekimin önerilerini dikkate almışsa kızlık zarı dikiminin cinsel birleşme sırasında anlaşılması mümkün değildir. Kızlık zarı dikimi işlemi sonrasında ilk cinsel birleşmede zar tekrar yırtılır ve kanama görülür. Kızlık zarı dikiminden sonra cinsel birleşmede kanama olduysa, sonrasında işlemi yapan doktorun dahi kızlık zarı dikimi yaptırıldığını bilmesine olanak yoktur.